Понад 200 тисяч гривень аліментів вдалося стягнути з жителя Житомирщини

Понад 200 тисяч гривень аліментів вдалося стягнути з жителя Житомирщини

#ЧужихДітейНеБуває.

Житель Житомирщини за тривалий час на утримання неповнолітнього сина, який разом з матір’ю проживає в Польщі, заборгував понад 200 тис. грн. Виконавчій службі ці гроші вдалося стягнути. Про це повідомили в обласному управлінні юстиції.

“У 2010 році Новоград-Волинський міськрайонний суд надав дозвіл на примусове виконання на території України заочного вироку Районного суду м. Хелм (Республіка Польща), винесеного у серпні 2009 року, щодо стягнення з жителя Новограда-Волинського аліментів в розмірі 1 тис. 905 гривень НБУ України, що становить 800 злотих Федерації Польщі (за офіційним курсом злотого до гривні станом на 2010 рік), і перераховувати платежі заздалегідь до 10 числа кожного місяця матері дитини разом із відсотками від кожної простроченої суми. Роки йшли, гроші не сплачувалися  – борги накопичувалися. Завдяки примусовим заходам вдалося стягнути з горе-батька заборгованість, яка за ці роки сягнула понад 212 тис. грн. Вони застосували до боржника обмеження права виїзду за кордон, керування транспортним засобом та користування зброєю і внесли чоловіка до Єдиного реєстру боржників. А оскільки той не сплачував аліменти більше трьох років, до нього застосували фінансові санкції, відповідно до другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває, у розмірі 50 %  від суми заборгованості, що склала понад 106 тис. грн. Результат не змусив себе довго чекати. Чоловік не лише погасив заборгованість, а й частково сплатив штраф у розмірі 42 тис. 500 гривень, які теж будуть перераховані дитині. Решту коштів стягуватиметься із його заробітної плати”, – йдеться у повідомленні

Нагадаємо, на Житомирщині з початку року з неплатників аліментів стягнули понад 159 мільйонів гривень. Майже 100 тисяч гривень аліментів житель Коростишева заборгував власним дітям.

Leave a Comment