Майже 100 тисяч гривень аліментів житель Коростишева заборгував власним дітям

Житель Коростишева накопичив понад 91 тисячу гривень боргу з аліментів своїм двом дітям. Гроші на погашення заборгованості знайшов лише після того як його обмежили у праві виїзду за межі України та інших привілеїв. Про це повідомила прес-служба головного територіального управлінні юстиції у Житомирській області.

“За рішенням суду чоловік повинен сплачувати кошти на утримання дітей у розмірі 1/3 частини доходу щомісячно, однак тривалий час цього не робив.Сумління у чоловіка прокинулося лише після того, як державні виконавці Коростишівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області обмежили його у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювати. А крім цього, склали протокол про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 183-1 КУпАП. Певне, перспектива попрацювати на суспільно корисних роботах на користь власних нащадків не вельми потішила батька. Тож гроші на погашення аліментної заборгованості він одразу знайшов”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з «батьків», які не платили аліменти дітям, стягнули майже 55 мільйонів гривень. На жителя Баранівського району, який не платив аліменти дитині, відкрили кримінальну справу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *