Майже 100 тисяч гривень аліментів житель Коростишева заборгував власним дітям

Майже 100 тисяч гривень аліментів житель Коростишева заборгував власним дітям

Діти дочекалися коштів.

Житель Коростишева накопичив понад 91 тисячу гривень боргу з аліментів своїм двом дітям. Гроші на погашення заборгованості знайшов лише після того як його обмежили у праві виїзду за межі України та інших привілеїв. Про це повідомила прес-служба головного територіального управлінні юстиції у Житомирській області.

“За рішенням суду чоловік повинен сплачувати кошти на утримання дітей у розмірі 1/3 частини доходу щомісячно, однак тривалий час цього не робив.Сумління у чоловіка прокинулося лише після того, як державні виконавці Коростишівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області обмежили його у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювати. А крім цього, склали протокол про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 183-1 КУпАП. Певне, перспектива попрацювати на суспільно корисних роботах на користь власних нащадків не вельми потішила батька. Тож гроші на погашення аліментної заборгованості він одразу знайшов”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з «батьків», які не платили аліменти дітям, стягнули майже 55 мільйонів гривень. На жителя Баранівського району, який не платив аліменти дитині, відкрили кримінальну справу.

Leave a Comment