Понад 3 мільйони гривень не вистачає на зарплати медикам Новоград-Волинському району

Понад 3 мільйони гривень не вистачає на зарплати медикам Новоград-Волинському району

 Влада обіцяє гроші знайти.

 Понад 3 мільйони гривень не вистачає на зарплати медикам у Новоград-Волинському районі. Про це повідомили 10 жовтня у ході спільної наради керівництва міської та районної рад щодо утримання об’єктів спільного користування, – інформують у відділі інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.

«Внаслідок реформи децентралізації в Новоград-Волинському районі утворилися нові об’єднані територіальні громади: Городницька, Брониківська та Чижівська. Також на базі міськрай ТМО створюється госпітальний округ для навколишніх районів з центром у Новограді-Волинському. Тому у нараді взяли участь керівництво міської та районної рад, голови ОТГ та головні лікарі лікувально-профілактичних закладів. Учасники наради обговорили питання охорони здоров’я жителів та подальшого спільного фінансування лікувально-профілактичних закладів Новограда-Волинського у 2018-2019 роках. Зокрема, обговорили проблему недостатності коштів у сумі 3 млн. 067 тис. грн. для виплати заробітної плати медичним працівникам до кінця 2018 року», – йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, місто Новоград-Волинський та район, Чижівська та Брониківська ОТГ, крім Городницької ОТГ, яка не делегувала своїх представників на нараду та має найбільшу заборгованість (1 млн. 187 тис. грн.), висловили запевнення щодо виконання своїх зобов’язань та виділення своєї частки коштів на заробітну плату до кінця року.

Нагадаємо, статисти назвали розмір середньої зарплати на Житомирщині. Підприємства області змусили виплатити понад 8,6 млн грн заборгованої зарплати.

Leave a Comment