Понад 5 тисяч жителів області пройшли обстеження на комунальному комп’ютерному томографі

Понад 5 тисяч жителів області пройшли обстеження на комунальному комп’ютерному томографі

Запис лише на два тижні наперед.

В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського на комунальному комп’ютерному томографі за рік його роботи пройшли обстеження  5 тис. 200 пацієнтів. Про це повідомила прес-служба обласної ради. Комп’ютерний томограф за майже 12 млн грн придбали за кошти обласного бюджету.

Як розповів головний лікар Богдан Леськів, томограф працює цілодобово, і, якщо виникає потреба, навіть, у вихідні дні.

«Якщо у пацієнта невідкладний стан, то обстеження роблять у будь-який день і час, навіть, вночі, і немає значення чи це вихідний, чи святковий день. Наразі занадто великої черги на проходження обстеження немає, запис лише на два тижні наперед», – сказав Богдан Леськів.

До слова, на цей рік в обласному бюджеті на придбання рентгенплівки та контрасту для комп’ютерного томографа та магнітно-резонансного томографа передбачили 1 млн грн. У цілому впродовж кількох останніх років на розвиток та зміцнення обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського з обласного бюджету виділили майже 110 млн грн.

Нагадаємо, в обласній лікарні розповіли, кому категорично не можна на МРТ. Майже 7 мільйонів витратять на ремонт відділення неврології в обласній лікарні

Leave a Comment