Понад 54 тисячі родин подали заяви на одержання коштів за зекономлену субсидію

Понад 54 тисячі родин подали заяви на одержання коштів за зекономлену субсидію

За електроенергію та газ.

На Житомирщині 54,3 тисячі домогосподарств подали заяви на монетизацію зекономлених субсидій. Загальна сума відшкодувань складе 34,6 млн грн. Про це повідомляє департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА, – інформує прес-служба облдержадміністрації.

«Станом на 7 вересня управління соцзахисту отримали вже 54,3 тисячі заяв від домогосподарств області на монетизацію субсидій, що складає 78% від тих, хто підлягає монетизації. Загальна сума відшкодувань складе більше 34,6 мільйонів гривень. До 1 листопада подають заяви ті особи, які з поважних причин не змогли їх подати до вересня», – йдеться у повідомленні.

Монетизація частини зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії – до 135 грн, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу – до 700 грн. Винагороду за «розумне» споживання енергоресурсів домогосподарства області отримають протягом 2 місяців з початку опалювального періоду – тобто у жовтні-листопаді 2018 року.

Нагадаємо,  на Житомирщині лише 12% сімей отримують субсидію на «комуналку». Держава заборгувала житомирянам 177 мільйонів по пільгах та субсидіях.

Leave a Comment