Понад півтора мільярда не вистачає області на пільги та субсидії, – облрада

Житомирській області не вистачає на пільги та субсидії 1,6 млрд грн. Про це йдеться у зверненні Житомирської обласної ради до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, оприлюдненому на сайті облради.

«Ми, депутати Житомирської обласної ради, стурбовані ситуацією щодо недостатнього виділення на 2017 рік бюджету Житомирської області субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню.

На початок року кредиторська заборгованість місцевих бюджетів області в частині вищевказаних пільг та субсидій населенню становила 918,8 млн грн, фактичні нарахування за січень-вересень склали 1 млрд 731 млн 500 тис. грн», – йдеться у зверненні.

За розрахунками ініціаторів звернення, загальний обсяг недостатності субвенції складає 1 млрд 657 млн 300 тис. грн.

Тож депутати облради вимагають від парламенту та уряду внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» та збільшити обсяг субвенції для Житомирської області на поточний бюджетний рік.

Нагадаємо, що у Житомирській області минулого року отримували субсидії 225 тис. сімей. У Бердичеві незаконно отримали субсидію та соціальну допомогу майже на 3 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *