Понад тисячі рослин снодійного маку за вихідні вилучила поліція у жителів області

Понад тисячі рослин снодійного маку за вихідні вилучила поліція у жителів області

Знашли і коноплю.

Врожай нарковмісних рослин зібрали поліцейські Овруцького, Попільнянського та Житомирського районів у рамках проведення оперативно-профілактичних заходів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

У результаті цільових відпрацювань в Овруцькому та Попільнянському районах правоохоронці зібрали чималий «маковий врожай» по обійстям окремих місцевих жителів, за який господарі відповідатимуть у визначеному законом порядку.

«На присадибній ділянці в обійсті 23-річного жителя села Красногірки Попільнянського району поліцейські виявили та спололи понад 700 рослин маку, які молодик плекав серед іншої городини. А 55-річна жителька села Великого Кобилина на Овруччині попри заборону на своєму городі вирощувала 455 рослин снодійного маку. Передчасний врожай «зібрали» поліцейські, які у рамках профілактичних заходів розгледіли нарковмісні рослини. У селі Троянові під Житомиром на території домоволодіння 39-річного чоловіка правоохоронці виявили та вилучили кілька десятків кущів коноплі», – йдеться у повідомленні.

За словами господарів усіх трьох земельних ділянок, вирощуванням заборонених рослин вони займалися виключно для власних потреб, однак після проведення необхідних експертних досліджень власники городів нестимуть відповідальність за виявлені порушення відповідно до закону.

Усі заходи відбувались за відповідною ухвалою суду у рамках відкритих кримінальних проваджень за ст.310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Слідчі підготували подання до суду про направлення вилученого маковиння на експертне дослідження.

Leave a Comment