Посадовці комунального підприємства завищили вартість будівельних робіт

Посадовці комунального підприємства створили умови неконкурентної боротьби під час проведення конкурсних торгів. Це могло призвести до завищення вартості робіт при будівництві притулку для безпритульних тварин. Очікувана їх вартість 3,8 мільйонів гривень. Про це повідомила у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

«Комунальне підприємство проводило конкурсні торги щодо закупівлі робіт «Будівництво притулку для безпритульних тварин» очікуваною вартістю 3,8 мільйона гривень. Оперативники управління захисту економіки (УЗЕ) в Житомирській області ДЗЕ Національної поліції  під час участі при розкритті тендерних пропозицій виявили ряд порушень, що в подальшому могло призвести до розкрадання бюджетних коштів. У ході перевірки поліцейські встановили невідповідність тендерної документації замовника нормам законів», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, посадові особи комунального підприємства створили умови неконкурентної боротьби, що призвело б до завищення вартості робіт. Передбачена сума закупівлі по завершенню виконання будівельних робіт могла перевищити очікувану вартість.

Про виявленні порушення працівники УЗЕ повідомили компетентні органи,  внаслідок чого було відмінено тендерні торги та попереджено факт розкрадання бюджетних коштів.

Нагадаємо, житомирські поліцейські розслідують, хто винен у масштабній ДТП на трасі Житомир – Бердичів. Національна поліція області шукає 58 дільничних офіцерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *