Житомирський міський голова звільнив начальників двох комунальних підприємств

Житомирський міський голова звільнив начальників двох комунальних підприємств

КП «Парк» та «УАШ» залишилися без керівників.

Сергій Сухомлин підписав розпорядження від 24.11.16 року №№ 1010  та 1011 про звільнення директора КП «Парк» Володимира Шуста та начальника КП «Управління автомобільних шляхів» Володимира Гаврилюка. Відповідні розпорядження опубліковані на сайті міської ради.

«Звільнити 25 листопада 2016 року Шуста Володимира Петровича, директора комунального підприємства «Парк» Житомирської міської ради, з займаної посади за угодою сторін, пункт 1 статті 36 Кодексу законів про працю України та припинити з ним контракт», – зазначено у документі.

Відповідно до розпорядження, міський голова 24 листопада 2016 року звільнив Гаврилюка Володимира Михайловича, начальника комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради, з займаної посади за власним бажанням.

«Виконання обов’язків начальника комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради покласти на заступника директора цього підприємства Омельянчука Олександра Володимировича», – йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, екс-регіонал звільнить крісло начальника управління культури Житомирської ОДА. Сухомлин звільнив директора в одному «жеку» та призначив керівника в іншому.

Leave a Comment