Поспішіть забрати запрошення на Гала-концерт Всеукраїнського телевізійного конкурсу-фестивалю «Зірочко, засвітись!»

Поспішіть забрати запрошення на Гала-концерт Всеукраїнського телевізійного конкурсу-фестивалю «Зірочко, засвітись!»

Кількість місць обмежена.

Благодійний фонд «Надія Є» дарує запрошення на Гала-концерт Всеукраїнського телевізійного конкурсу-фестивалю «Зірочко, засвітись!», який відбудеться 24 травня. Велике свято мистецтва відбудеться у приміщенні  Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім.І.Кочерги. Кількість місць обмежена, тому вже поспішіть зробити заявку на отримання запрошення.

Відкриття фестивалю та другий етап конкурсу стартуватиме 23 травня. Учасники виступатимуть у п’яти номінаціях: вокал, гра на музичних інструментах, хореографія, оригінальний жанр, акторська майстерність.  Загалом конкурсанти виступають у чотирьох вікових категоріях: до 6 років;  7 – 10 років; 11 -15 років; 16 -24 років.

А 24 травня під час гала-концерту нагороджуватимуть  переможців, які отримають іменні Кубки фестивалю, дипломи, медалі та подарунки. Найсильніших номінують на премію імені Олени Пчілки.

Організатори заходу – Благодійний фонд «Надія Є» спільно з Житомирською міською радою та за підтримки Житомирської  облдержадміністрації і Міністерства культури та туризму України.

Поспішіть зателефонувати та замовити запрошення. Телефони оргкомітету:+38 097 682 14 00 Надія Володимирівна, +38 067 810 50 29 Олександр.

Нагадаємо, що понад 300 учасників з різних куточків України пройшли дистанційний кастинг для участі у Всеукраїнському телевізійному фестивалі «Зірочко, засвітись!».

 

Leave a Comment