Житомиряни вимагають звіт спеціаліста, який вже 4 роки слідкує за корупцією у міськраді

Житомиряни вимагають звіт спеціаліста, який вже 4 роки слідкує за корупцією у міськраді

Петиція.

Житомиряни вимагають звіт про пророблену роботу уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції у міській раді Віктора Фещенка, який працює на цій посаді з квітня 2015 року. Відповідну електронну петицію оприлюднили 13 травня.

«Житомиряни повністю підтримують нову ініціативу міського голови пана Сухомлина С.І. про боротьбу з корупцією в стінах міськради та за її межам. А так як в роботі головного спеціаліста по виявленню корупції багато незрозумілих моментів для пересічних громадян , то бажано надати його виявленню корупції в міський раді трохи публічності. Ще дуже допоможе підключити до антикорупційної боротьби народні маси», – написав автор звернення Олександр Колібабчук.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, чиновника міськради, якого підозрють у хабарництві, відправили під домашній арешт. СБУ викрила на хабарі у 1000 доларів США посадовця Житомирської міської ради. 

Leave a Comment