Повідомлення про те, що на Житомирщині згоріло 100 гектарів лісу – не відповідає дійсності

Деякі засоби масової інформації 10 вересня поширили повідомлення, посилаючись на пресслужбу Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, про те, що в Житомирському районі вогнем знищено 100 гектарів молодого лісу.  Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що пресслужба управління такої інформації  не поширювала. Про це «Вголос.zt» 11 вересня повідомила прес-служба ОУЛМГ.

«Насправді в повідомленні мова йшла про те, що поблизу населеного пункту Заможне Житомирського району через неконтрольоване спалювання сухої рослинності загорілося поле, заросле самосійними молодими деревами. Вказана територія не належить ні  державному підприємству «Житомирське лісове господарство», ні будь-якому іншому підприємству управління. Ці землі не є землями державного лісового фонду. Це землі Заможненської сільської ради, відведені під випас худоби», – йдеться у повідомленні.

Пожежу було локалізовано та ліквідовано силами ДСНС та державної лісової охорони Житомирського лісгоспу і таким чином не допущено вогонь до лісових масивів та до села.

Нагадаємо, новий голова Житомирської ОДА анонсував аудит лісових господарств. На Житомирщині в пам’ять про загиблих воїнів-лісівників посадили ліс.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *