У 70,6% закладах освіти області виявили порушення вимог санітарного законодавства

У 70,6% закладах освіти області виявили порушення вимог санітарного законодавства

А 12% навчальних закладів мають туалети лише на вулиці.

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області завершило перевірку навчальних закладів області стосовно їх готовності до роботи у новому навчальному році. Порушення вимог діючого санітарного законодавства виявили у 637 закладах, що становить 70,6%. Про це повідомили у пресслужбі управління.

“Спеціалісти служби протягом серпня взяли участь у роботі комісій з обстеження 902 навчальних закладів. За результатами обстежень встановлено, що в області не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам за станом матеріально–технічної бази 28 (4%)  навчальних закладів.За наявною оперативною інформацією  водопостачання 15% навчальних закладів (205) здійснюється від колодязів, що негативно впливає на стабільність показників якості води в них. Потребують облаштування внутрішніми туалетами ще 12% навчальних закладів практично у всіх районах області, крім міста Житомира та Баранівського району. Не має власних харчоблоків 41 навчальний заклад (3%), у т.ч. 37 закладів загальної середньої освіти, 4 заклади вищої освіти I-II ст. акредитації. Разом з тим,  буфетною продукцією забезпечені учні 25 навчальних закладів, у т.ч. 21 заклад загальної середньої освіти та 4 заклади вищої освіти I-II ст. акредитації. У 78 навчальних закладах області харчоблоки не відповідають гігієнічним вимогам за площею та набором приміщень, що складає 6% від загальної кількості, у т.ч. в  12 (2%) закладах дошкільної освіти та в 56 (8%) закладах загальної середньої освіти. 52 харчоблоки  закладів загальної середньої освіти (8%)  недостатньо забезпечені  технологічним обладнанням, 27 харчоблоків (4%) – холодильним обладнанням. Це харчоблоки шкіл Андрушівського, Баранівського, Житомирського, Коростенського, Народицького, Новоград-Волинського, Овруцького, Радомишльського, Романівського, Черняхівського районів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Житомирщині закриють дві школи у районах. У 2018 році станом на вересень закрили 3 сільські школи. Біля школи №17 відновлять фонтан та облаштують сквер.

Leave a Comment