Позачергові вибори відбудуться в обласній федерації футболу

Олександр Коцюбко, який з 2011 року очолює Житомирську обласну федерацію футболу, може позбутися насидженої посади. Тож уже 28 вересня під час звітновиборчої конференції, яка відбудеться в актовій залі обласної наукової бібліотеки, усі колективні члени ЖОФФ оберуть нового голову.

Наразі вже відомі імена потенційних перетендентів на посаду голови ЖОФФ. Зокрема, бажання очолити обласну федерацію виявило п’ятеро кандидатів.

Ними стали голова Житомирської міської федерації футболу Володимир Ткач, колишній член виконкому ЖОФФ Олег Малиновський, президент МФК “Житомир” Руслан Павлюк, колишній голова ЖОФФ Олександр Чернявський, який очолював федерацію у 2011 році, а також голова Федерації футболу ветеранів Віктор Радушинський.

Варто зазначити, що нинішній голова федерації Олександр Коцюбко вважає подібну конференцію нелегітимною та незаконною, а її ініціаторів майже злочинцями.

Усі повинні знати, що я як голова ЖОФФ і, як голова робочої групи, ніяких підписів і ніяких печаток на даних запрошеннях не ставив і не поставлю. Брати участь в незаконних виборах і в незаконній конференції не просто не етично, а й небезпечно”, – заявив Коцюбко.

Активну кампанію для того, щоб очолити обласну федерацію футболу проводить  президент МФК “Житомир” Руслан Павлюк. Разом із своєю командою Павлюк прагне розпочати кардинальні зміни у житомирському футболі та вивести його на новий, професійний рівень. Проте опоненти Павлюка, зокрема, Олександр Чернявський, вважає подібну кандидатуру не найкращим варіантом.

Нагадаємо, що президент МФК “Житомир” налаштований очолити обласну Федерацію футболу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *