Стало відомо, хто буде платити за воду, яка “витекла” під час проривів у водогінній мережі

Працівники комунального підприємства “Житомирводоканал” до цього часу не ліквідували прориви на лінії водопостачання у Житомирі. Як тільки закривають один прорив – з’являються інші. Про це під час брифінгу у міській раді повідомив директор підприємства Андрій Нікітін.

Після того, як “Водоканал” увімкнув воду по місту, з’явилося 25 проривів. З 18 вересня до цього часу ліквідувати всі прориви комунальникам не вдалося.

На жаль, ситуація така, що після зупинки водопостачання у системі накопичилося повітря. А після запуску системи наявність цього повітря призводить до збільшеної кількості проривів. Ми стараємося справлятися з цим, але, на жаль, є місця, особливо коли прокладені труби великого діаметру, де бригади водоканалу не встигають ліквідовувати прориви. Це динамічний процес. Повітря в системі водопостачання присутнє до цього часу, відповідно присутня і динаміка проривів. За один день ми намагаємось ліквідувати майже всі прориви. Бригади працюють понаднормово. Навіть уночі”, – пояснив Нікітін.

Що стосується об’єму води, яку втратили під час проривів, Андрій Нікітін журналістам відповіді надати не зміг. Мовляв, об’єм води, втрачений внаслідок проривів, зможуть встановити лише в кінці вересня.

Процес підрахунку втрат води ми здійснюємо в кінці місяця. Цим займається наш планово-економічний відділ. Тому, скільки ми втратили води, у співвідношенні з минулим місяцем, точно сказати я зможу лише у кінці вересня”, – сказав Нікітін.

А от проблеми із фінансуванням на втрачену воду внаслідок проривів на лінії водопостачання міста ляжуть на плечі “Житомирводоканалу”. Адже, комунальному підприємству доведеться компенсовувати ці витрати.

Нагадаємо, що у зв’язку із проведенням технічних робіт у водогінній системі міста – води не було три дні. Але, коли все ж з’явилася – обуренню городян не було меж. З кранів потекла брудна вода, а тиск у трубах був дуже низьким. Як виявилось, через те, що за останні дні у Житомирі сталися 25 проривів водогінної мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *