Мерія спростувала інформацію про можливе відключення котелень міста Житомира від газу

Мерія спростувала інформацію про можливе відключення котелень міста Житомира від газу

Кажуть, місто повністю забезпечене газом для опалення.

У міській раді заперечують інформацію про можливе відключення котелень міста Житомира від газу, яку оприлюднили у ПАТ «Житомиргаз» 1 листопада. Про це повідомила прес-служба міської ради 2 листопада.

«Опалювальний сезон 2018/2019 вкотре призупинився для деяких споживачів-юридичних осіб. Причина обмеження газорозподілу – відсутні затверджені ліміти газопостачальною організацією НАК “Нафтогаз України Це означає, що газорозподільна компанія не має юридичних підстав розподіляти таким підприємствам газ. Подібна ситуація вже втретє спіткала місто Житомир та область цього опалювального сезону “, – йшлося у повідомленні ПАТ «Житомиргаз».

У міській раді 2 листопада заперечили цю інформацію. За словами заступника Житомирського міського голови Сергія Кондратюка місто повністю забезпечене газом для опалення.

«Місто Житомир має затверджені ліміти газопостачальною організацією НАК “Нафтогаз України”. Нам надано ліміти у обсязі 9 млн метрів кубічних газу для населення, 667 тисяч метрів кубічних газу для бюджетних установ та 100 тисяч метрів кубічних для комерційних підприємств. Цього повністю достатньо щоб забезпечити опаленням весь житловий сектор, заклади соціальної сфери міста та підприємства». Оператором газотранспортної системи підтверджено повідомлення про виділення номінацій від постачальника газу для КП «Житомиртеплокомуненерго», – сказав  Кондратюк.

Нагадаємо, депутати Новоград-Волинської райради попросили Київ не підвищувати ціни на газ для населення. Позачергову сесію Житомирської міської ради щодо газу продовжили.

 

Leave a Comment