Службовці у тюрмі підробляли документи та одержували зарплату замість звільнених працівників

Службовці у тюрмі підробляли документи та одержували зарплату замість звільнених працівників

Службовців судитимуть.

У Житомирі судитимуть службових осіб державної установи виконання покарань, які підробляли документи та одержували зарплату замість звільнених працівників. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Двох службових осіб установи виконання покарань обвинувачують у тому, що вони, будучи матеріально-відповідальними особами та достовірно знаючи, що окремі працівники звільнилися, тривалий час, протягом 2017 року, підробляли офіційні документи та незаконно отримували гроші, призначені для виплати зарплати уже звільненим робітникам. Органом досудового розслідування встановлено 15 епізодів злочинної діяльності, унаслідок якої державному бюджету спричинено збитків на суму понад 40 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Під процесуальним керівництвом Житомирської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами службового підроблення та заволодіння бюджетними коштами, за попередньою змовою, службовими особами установи виконання покарань міста Житомира. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.3 ст.191, ч.1 ст.366 КК України затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті. Справу розглядатиме Богунський районний суд міста Житомира.

«Санкція суворішої, 191статті, частини 3 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років, або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років», – додали у прокуратурі.

Нагадаємо, начальниця відділення «Укрпошти» підробила підпис односельчанки та вкрала її пенсію за три місяці. Судитимуть житомирянина, який за 1800 гривень підробляв водійські посвідчення та ID картки. У Житомирі поставляли до дитсадків м’ясо з підробленими документами про його якість.

Leave a Comment