У Житомирі поставляли до дитсадків м’ясо з підробленими документами про його якість

У Житомирі поставляли до дитсадків м’ясо з підробленими документами про його якість

Групу «м’ясних ділків» судитимуть.

На Житомирщині судитимуть організовану групу осіб, яка, постачаючи до дитсадків сумнівної якості м’ясну продукцію, заволоділа бюджетними коштами на суму майже 2 млн грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Під час досудового розслідування, яке проводила податкова міліція, установлено, що група осіб, протягом жовтня-грудня 2017 року, створивши  підконтрольні фіктивні підприємства та підробивши офіційні документи, організувала та забезпечила постачання м’ясної продукції до дошкільних та інших закладів управління освіти Житомирської міської ради.

Діючи протизаконно, «м’ясні ділки» постачали дітям м’ясні вироби, походження, асортимент, безпечність та якість яких «підтверджували» підробленими документами.

Унаслідок протиправних оборудок організована група заволоділа коштами місцевого бюджету на суму 1 млн 940 тис. грн.

«28 березня прокуратура області затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст. 27, 191, 205, 358 КК України та скерувала до суду для розгляду по суті. У ході досудового розслідування на банківські рахунки підприємств та майно фігурантів провадження наклали арешт», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Бердичеві судитимуть підприємця, який «зекономив» на вогнезахисті перекриття дитячого санаторію. Постачальники спредів в дитячі садочки повинні бути покарані.

 

 

Leave a Comment