Працівники ЖТТУ написали скаргу Зеленському на мера та деяких чиновників

Працівники ЖТТУ написали скаргу Зеленському на мера та деяких чиновників

Звернення.

Колектив комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» звернувся до Президента України Володимира Зеленського зі скаргою. Кажуть, що підприємство стало «заручником деяких чиновників та депутатів Житомирської міської ради, які намагаються відмивати кошти» за рахунок ЖТТУ. Відповідний лист оприлюднили на офіційній сторінці комунального підприємства у Facebook.

«Міський голова, який належить до команди колишнього Президента, призначив начальника КП «ЖТТУ» Євгенія Демчика в вересні минулого року. І практично одразу після цього розпочались конфлікти через те, що керівник підприємства не давав впроваджувати тіньові оборудки. Зокрема, мова йде про фіктивний договір між КП «ЖТТУ» та КП «Житомиртранспорт», який був підписаний до призначення на посаду Євгенія Демчика. Фіктивність договору підтвердив проведений аудит контрольно-аналітичним відділом міської ради. Згідно з договором КП «ЖТТУ» має перераховувати кошти КП «Житомиртранспорт» за обслуговування валідаторів, які по факту обслуговують працівники нашого комунального підприємства. Зібрану виручку КП «ЖТТУ» КП «Житомиртранспорт» частково не повертає. Разом з тим, хочемо зазначити, що розслідуванням щодо впровадженням електронного квитка у Житомирі займалися місцеві правоохоронні органи – СБУ та обласна прокуратура. За останні два роки розслідування щодо закупівлі то закриваються, то поновлюється. Окрім того, через те, що закуплені валідатори не є касовими апаратами, у підприємства є проблеми з фіскалізацією виручки», – йдеться у листі.

За словами авторів звернення, їх керівника намагаються дискредитувати. Мовляв, його звинувачують у зловживаннях без доказів та документів. За час роботи Демчика, йому дали дві необґрунтовані догани, які зараз оскаржуються в суді. Однак відповідач з різних причин постійно просить перенесення судових засідань.

«Ми декілька разів звертались з проханням зробити КП «ЖТТУ» генеральним перевізником в місті, за прикладом міста Вінниці, яке змогло навести лад у транспортній сфері та налагодити роботу з приватними перевізниками. Натомість, з подачі заступника міського голови Дмитра Ткачука, маршрути, на яких КП «ЖТТУ» могло би заробити гроші, дублюються приватними перевізниками, що значно зменшує виручку нашого підприємства… ….У нас немає надії на правоохоронні органи, бо останнім часом вони мало уваги приділяли діяльності міської влади. Саме тому змушені звернутись до Вас із проханням негайно втрутитись в ситуацію та ініціювати перевірки тих схем, які команда міського голови вже здійснила не лише на нашому підприємстві, а й по всьому місту, та дати правову оцінку тому, що відбувається зараз з намаганням змінити керівника», – йдеться у листі.

Нагадаємо, у ТТУ черговий скандал: працівники стали на сторону відстороненого керівника Демчика. За словами нового в.о начальника Максима Манухіна, екс-керівництво відмовляється передати йому печатку та Статут підприємства.

Leave a Comment