Держпродспоживслужба не може перевірити шкідливість випалювання деревного вугілля на Бердичівщині

Держпродспоживслужба не може перевірити шкідливість випалювання деревного вугілля на Бердичівщині

У міністерстві не дають дозвіл.

Головне управління Держпродспоживслужби у Житомирській області не може перевірити наскільки шкідливим є випалювання деревного вугілля у селищі Гришківці Бердичівського району, адже у профільному міністерстві не дають на це дозвіл. Про це під час сесії обласної ради повідомив представник установи. За словами депутатів обласної ради, жителі селища скаржаться на проблеми зі здоров’ям і пов’язують це саме з цим підприємством.

«Ми зверталися до Міністерства аграрної політики та продовольства, щоб отримати дозвіл на перевірку діяльності підприємства. Однак дозволу на сьогодні не отримали», ‒ сказав представник Держпродспоживслужби.

За його словами, за таких умов ініціювати перевірку установа не може. Однак депутати будь-якого рівня, від Гришковецької селищної до Житомирської обласної рад, можуть створити комісію, до якої увійдуть в тому числі і представники Держпродспоживслужби.

У свою чергу в Житомирській обласній раді пообіцяли вже найближчими днями створити таку комісію і включити до неї окрім фахівців служби ще й депутатський корпус, посадовців Бердичівської райдержадміністрації та правоохоронців.

Нагадаємо, що жінка організувала підпільне виробництво деревного вугілля у Коростенському районі. У 2016 році власники підприємств із виробництва деревного вугілля вийшли під стіни ОДА з вимогою не тиснути на них.

Leave a Comment