Правоохоронці та рятувальники області змагалися на першість з прикладної стрільби

Правоохоронці та рятувальники області змагалися на першість з прикладної стрільби

Участь взяли 16 команд.

У Житомирі 16 команд правоохоронних та рятувальних служб області змагалися 26 квітня на базі ФСТ «Динамо» з прикладної стрільби. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП у Житомирській області.

За інформацією прес-служби, переможці визначалися як у командних, так і в особистих заліках.

«Відтак за результатами набраних очок перше місце здобув співробітник УСБУ області Віталій Загер. Другим та третім стали працівники ГУНП Руслан Столярчук та Олександр Шевчук. У першості серед жінок перемогу здобула слідча СУ ГУНП Валентина Коротких-Булавіна, друге місце – працівниця Овруцького відділення поліції Юлія Карпович, третє – за працівницею в/ч 2177 Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Юлією Левицькою», – йдеться у повідомленні.

У груповому підсумку турнірну таблицю очолила команда головного управління Національної поліції в Житомирській області із загальною кількістю набраних очок 230. Срібними призерами стали команда в/ч 2177 Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, а бронзу здобула збірна команда УСБУ області.

Нагадаємо, у Житомирі відбулися вперше міські змагання загонів юних інспекторів руху (ФОТО). Житомирські десантники вперше представили Україну на міжнародних змаганнях «Виживання в зимових умовах».

Автор фото: прес-служба ГУНП в області.

Leave a Comment