Інваліди та учасники АТО зможуть самостійно обирати санаторій для оздоровлення

Відтепер люди з інвалідністю та постраждалі учасники АТО зможуть самостійно обрати санаторій для оздоровлення. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди: особа – управління праці та соціального захисту населення – санаторій. Обравши санаторій, людина має самостійно звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за наданні послуги», – йдеться у повідомленні.

При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.

На 2017 рік  установлено граничну вартість путівки (ліжко-дня) за надання послуг із санаторно-курортного лікування деяким пільговим категоріям громадян, а саме:

  • інвалідам війни з числа постраждалих учасників антитерористичної операції, інвалідам загального захворювання та з дитинства – 5 250 (291,7) грн. без податку на додану вартість;
  • інвалідам з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку – 18 217 (520,5) грн. без податку на додану вартість;
  • учасникам бойових дій з числа постраждалих учасників антитерористичної операції – 6 300 (350,0) грн. з  податком на додану вартість;
  • громадянам, що супроводжують інвалідів І групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) –  4 691 (260,6)грн. з податком на додану вартість.

Нагадаємо, понад 300 жителів області отримали допомогу у відділенні для чорнобильців. Для учасників АТО виділили майже 10 мільйонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *