Правоохоронці області виявили підпільні склади з фальсифікованим алкоголем

Правоохоронці області виявили підпільні склади з фальсифікованим алкоголем

Вилучили понад 6 тис. літрів алкогольних напоїв.

Прокуратура Житомирщини спільно із податківцями 20 березня під час обшуків виявили понад 6,3 тис літрів незаконно виготовленого алкоголю. Про це повідомила прес-служба прокуратури  області.

“У ході досудового розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України, прокуратура області спільно із податковою міліцією області провели низку санкціонованих обшуків у місцях зберігання та збуту незаконно виготовленого алкоголю на території Житомирської та Київської областей. За результатами п’яти обшуків в орендованих ангарних приміщеннях виявили та вилучили 6 тис. 340 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв. Наразі до суду подали клопотання про накладення арешту на вилучений фальсифікат”, – йдеться у повідомленні.  

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей та їх незаконний збут проводить податкова міліція області. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.

До слова, санкція зазначеної статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Нагадаємо, в області знайшли підпільний цех, де виготовляли фальсифікований алкоголь.  У Бердичеві через відмову продати алкоголь чоловік вдарив ножем іншого.

Leave a Comment