Представник військово-лікарської комісії вимагав гроші з пораненого учасника ООС

Представник військово-лікарської комісії вимагав гроші з пораненого учасника ООС

Щоб отримати інвалідність.

Служба безпеки України затримала представника військово-лікарської комісії Житомирського військового шпиталю на вимаганні грошей з учасника операції Об’єднаних сил. Про це йдеться у повідомленні пресгрупи СБУ у Житомирській області.

«Посадовець вимагав 1 тис. американських доларів з військовослужбовця Збройних Сил України, який отримав поранення ноги під час виконання службових обов’язків. За вказану суму лікар обіцяв чоловіку сприяння в отриманні направлення для проходження медико-соціальної експертної комісії для визначення групи інвалідності», йдеться у повідомленні.

За словами правоохоронців, військовий і так мав на це законне право. Фігуранта справи затримали у робочому кабінеті під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.

Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, що житомирського підприємця затримали при спробі дати хабаря співробітнику СБУ. Посадовець міграційної служби вимагав з іноземця гроші за посвідку на проживання.

Leave a Comment