Житомирського підприємця затримали на спробі дати хабар співробітнику СБУ

Житомирського підприємця затримали на спробі дати хабар співробітнику СБУ

За легалізацію іноземців.

Співробітники Служби безпеки України затримали київського підприємця, який намагався дати хабар їхньому співробітнику. Про це повідомила пресгрупа відомства.

«Співробітники спецслужби встановили, що київський комерсант планував налагодити незаконну легалізацію іноземців в Україні через міграційні органи Житомирщини. Від імені іноземних благодійних фондів він надсилав запрошення для відвідування нашої держави громадянам країн з підвищеною терористичною активністю. Зловмисник обіцяв іноземцям гарантоване отримання посвідок на проживання у нашій державі на підставі фіктивних даних», ‒ йдеться у повідомленні.

Щоб уникнути проблем із законодавством, зловмисник намагався «залагодити» справу з керівником одного з підрозділів управління СБУ. Обіцяв йому систематичну винагороду. За кожного «легалізованого» іноземця підприємець пропонував правоохоронцю тисячу гривень.

Про пропозицію співробітник СБУ відразу повідомив керівництво. Зловмисника затримали в одній із кав’ярень Житомира неподалік адміністративної будівлі обласного СБУ під час спроби передати хабар за легалізацію першої партії іноземців.

Наразі вирішується питання щодо оголошення фігуранту справи про підозру в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що посадовця міграційної служби затримали на хабарі у тисячу доларів. Слідчу, яка погоріла на хабарі, взяли під домашній арешт.

Нагадаємо, що

Leave a Comment