Президент МФК “Житомир” хоче повернути професійних футболістів

Президент МФК “Житомир” Руслан Павлюк планує повернути до Житомира професійних гравців, які грають за інші футбольні клуби України. Про це він повідомив під час прес-конференції в міській раді.

Він зазначив, що багато футболістів, які вийшли з житомирського футболу та грають у професійних командах Вищої та Першої ліги України, готові повернутися у Житомир і працювати на благо місцевого футбольного клубу.

“Для того, щоб повернути гравців, ми маємо продемонструвати, що у нас серйозний підхід до створення відповідних умов: підтримка місцевої влади, громадськості, партнерів та спонсорів. Ми вже ведемо перемовини з нашими вихованцями, які грають в інших містах України. Вони готові повернутися, як тільки команда почне грати у Другій лізі професійного футболу України”, – розповів Руслан Павлюк.

Проте відкривати імена потенційних гравців місцевого клубу президент МФК “Житомир” поки не захотів. Мовляв, багато у кого з них є діючі контракти, саме тому говорити про це вголос поки не коректно.

Нагадаємо, що Руслан Павлюк проситиме з міського та обласного бюджетів 10 мільйонів гривень на професійну діяльність футбольного клубу. Саме така сума необхідна для повноцінної роботи житомирського футбольного клубу. Крім того, він зазначив, що для забезпечення хороших результатів у професійному футболі гравці повинні отримувати місячну зарплатню не меншу, ніж 10 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *