15-річний житомирянин переміг на Кубку Європи з бойових мистецтв Kong Sao

Вихованець військово-спортивного клубу «Омега» Державної прикордонної служби України Микита Величко здобув два перші місця на Кубку Європи з бойових мистецтв Kong Sao, що проходив у Польщі (місто Краків) 29-30 жовтня. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«П’ятнадцятирічний спортсмен вісім років займається рукопашним боєм. Микита Величко є вихованцем тренера та керівника військово-спортивного клубу «Омега» Валентина Романчука. У 2015 році Микита став чемпіоном України та чемпіоном світу з військово-спортивних багатоборств», – йдеться у повідомленні.

380081110_big

За Кубок Європи з Kong Sao змагалися 160 спортсменів із шести країн світу. За результатами змагань, Микита Величко представлятиме Житомир та Україну на чемпіонаті світу з Kong Sao, який відбудеться у травні 2017 року в Чехії.

Довідково. Kong Sao (вільний стиль) – це різновид ушу, який тривалий час популярний у країнах Західної Європи.

Нагадаємо, на чемпіонаті світу з традиційного карате житомиряни здобули три бронзові медалі. «Золото» і «бронзу» чемпіонату України здобули самбісти університету імені Франка.

Автор фото: з сайту міської ради.