Проблема з ЦМЛ №2 Житомира виникла через відсутність комунікації з ОДА, ‒ Любов Цимбалюк

Проблема із невключенням ЦМЛ №2 Житомира ім. В. Павлусенка до списку опорних медичних закладів виникла через недостатню комунікацію мерії із облдержадміністрацією. Саме остання пропонувала перелік Кабінету Міністрів України. Про це під час сесії міської ради заявила депутат Любов Цимбалюк.

«Саме відсутність комунікації призвела до ситуації, яку маємо. І якщо посадовці міської ради не виправлять це, ми матимемо проблеми постійно. Потрібно ходити на наради і колегії облдержадміністрації як мінімум», ‒ вважає Цимбалюк.

За її словами, ще однією причиною є відсутність начальника управління охорони здоров’я. На сьогодні у підрозділі, який відповідає за медицину у місті, є лише в. о. начальника.

«Медична реформа лише почала реалізовуватися. Тому подібні питання виникатимуть постійно. А сидіти на двох стільцях або тримати для когось місце у нинішній ситуації недоречно і неприпустимо», ‒ додала Любов Цимбалюк.

Нагадаємо, що Житомирська міськрада звернулася до Кабміну з вимогою включити ЦМЛ №2 до переліку опорних лікарень. Заради цього скликали позачергову сесію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *