Житомирська міськрада звернулася до Кабміну щодо ЦМЛ №2

Житомирська міськрада звернулася до Кабміну щодо ЦМЛ №2

Вимагають включити до переліку опорних лікарень.

Депутати Житомирської міської ради більшістю голосів проголосували за звернення до Кабінету Міністрів України із вимогою включити центральну міську лікарню №2 до переліку опорних медичних закладів. За це проголосував 31 депутат із 33 присутніх.

Окрім міської ради, відповідні рішення на підтримку включення ЦМЛ №2 ім. В. Павлусенка станом на 20 лютого прийняли сесії Оліївської, Василівської, Садківської, Березівської, Заможненської, Тетерівської, Іванівської сільських рад Житомирського району та Хорошівської селищної ради Хорошівського району Житомирської області.

Сесія також звернулася до депутатів Верховної Ради, обраних від Житомира, з проханням посприяти вирішенню даного питання.

До слова. Перед прийняттям Кабміном рішення про перелік опорних медичних закладів спроможність лікарень вивчало посольство США з міжнародного розвитку. Центральна міська лікарня №2 посіла у рейтингу спроможності друге місце після ЦМЛ №1.

Нагадаємо, що для прийняття згаданого звернення депутати Житомирської міської ради зібралися на позачергову сесію. Депутати Малинської міської та районної рад наполягають на включенні до списку опорних Малинську міську лікарню.

Leave a Comment