Проект по скверу на Лятошинського робитиме фірма, близька до Сухомлина

Проектну документацію по реконструкції скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні робитиме фірма «Архітектура плюс дизайн», близька до міського голови Житомира. Договір на виконання робіт оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згідно із даними реєстру фізичних та юридичних осіб, власниками ТОВ «Архітектура плюс дизайн» є четверо житомирянок Кіра, Наталія і Ольга Чудовські та Ольга Бронштейн. Саме останній у вересні 2017 року продала частку у підприємстві дружина міського голови Світлана Сухомлин.

Ольга Бронштейн є керівником фірми з 2016 року. У 2017 році товариством володіли Світлана Сухомлин та керівник обласного Блоку Петра Порошенка, друг та бізнес-партнер Сухомлина Олександр Рабінович.

У декларації міського голови за 2017 рік, оприлюдненій на сайті НАЗК у березні 2018 року, є відомості про продаж частки Світлани Сухомлин керівнику підприємства Ользі Бронштейн.

За виготовлення проектно-кошторисної документації ТОВ «Архітектура плюс дизайн» заплатять 189 тис. 810 грн.

Нагадаємо, що головний архітектор Житомира розповів, як виглядатиме сквер на Лятошинського. Раніше у сквері планували побудувати торгівельний заклад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *