Головний архітектор Житомира розповів, як виглядатиме сквер на Лятошинського

У сквері на розі вулиць Лятошинського і Небесної Сотні буде місце для відпочинку житомирян із шезлонгами, шаховими столиками, дитячим майданчиком та поливом. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.

«Вечір для гарних новин. А саме така нова концепція скверу по вул. Лятошинського, яку незабаром буде втілено! Мощення, нові лавки, шезлонги, шахові столики, дитяча мотузкова атракція, громадська вбиральня, нове освітлення та інше рішення озеленення з автоматичним поливом — це саме те, що надасть якості цьому скверу», – написав архітектор.

Житомиряни по-різному відреагували на концепцію скверу.

«Люди до туалету будуть іти по траві, обходити не будуть. І деякі зони витаптування не враховані. Лише не беріть вінницький досвід реконстуркцій, не вирубуйте дерева і не садіть сакури. У Вінниці вирубали алею лип, щоб сакури посадити», – написав Роман Сака.

Житомирянин Максим Романенко шахові столики у сквері на Лятошинського-Небесної Сотні вважає недоречними.

«Все круто. За шахові столи алкаші скажуть окреме дякую. Ви де у районі базару шахістів бачили? Про відеокамери не забудьте, а то буде як із самшитами. Круто, що буде дитячий майданчик!», – написав він.

У відповідь на це Юрій Безбородов запевнив, що камери у сквері встановлять. А щодо «шанувальників оковитої» зазначив, що не вони цільова аудиторія скверу.

Нагадаємо, що міський голова Житомира Сергій Сухомлин створив робочу групу щодо розгляду можливості встановлення МАФів у сквері на Лятошинського. Через кілька днів він передумав і скасував своє розпорядження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *