Проїзд у житомирських тролейбусах може подорожчати вже після наступного виконкому, – Сухомлин

На наступному засіданні виконкому Житомирської міської ради розглядатимуть питання підвищення вартості проїзду у електротранспорті. Про це 2 серпня повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

«Ми ще трішки пограємося у політику — і в нас не залишиться водіїв тролейбусів. На наступному засіданні виконкому ми розглядатимемо питання підвищення вартості проїзду у комунальному транспорті на 1 гривню», – сказав міський голова.

За його словами, рішення не популярне, але перед міською радою стоїть завдання підняти зарплату водіїв мінімум до 8 тис. грн.

«У нас є там зараз 25 тролейбусів чи скільки, які стоять під парканом, готові працювати, але немає водіїв. Всі зібралися — поїхали на Польщу працювати», – додав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що під час свого брифінгу 13 червня Сергій Сухомлин пообіцяв, що вартість проїзду у міському електротранспорті піднімуть за умови придбання нових тролейбусів та трамваїв. Вперше про ймовірне збільшення вартості проїзду у комунальному транспорті міський голова Житомира заговорив наприкінці травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *