ОГО! Середня зарплата на Житомирщині перевищує законодавчо встановлені соціальні стандарти

У червні середня заробітна плата на Житомирщині становила 6 тис. 186 грн. Це перевищує законодавчо встановлені соціальні стандарти, – повідомили в головному управлінні статистики області.

«Середня заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Житомирщини (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 6 тис. 186 грн, що перевищує законодавчо встановлені соціальні стандарти: мінімальну заробітну плату (3200 грн) в 1,9 раза та прожитковий мінімум для працездатних осіб (1684 грн) у 3,7 раза», – йдеться у повідомленні.

Порівняно з травнем зарплата зросла на 8,7%, а з червнем минулого року – на 40,1%. Зокрема, у промисловості області оплата праці складала 6 тис. 254 грн, сільському господарстві – 5 тис. 335 грн, будівництві – 5 тис. 455 грн. До слова, упродовж січня–червня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилася на 22,5%.

Нагадаємо,  заступники голови ОДА Гундича отримують понад 20 тисяч зарплати.  Зокрема, обидва заступники отримують 80% надбавки за «інтенсивність праці» та 6% – «за вислугу років». Відомо, що зарплата самого голови ОДА Ігоря Гундича – менша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *