Прокуратура покарає мерію через торгівлю канцтоварами у школі

Прокуратура покарає мерію через торгівлю канцтоварами у школі

У Житомирі школа здала в оренду приміщення підприємцю.

Прокуратура Житомирської області подала в суд на виконком Житомирської міської ради. Підставою стало надання в оренду приміщення школи для торгівлі канцелярськими товарами. Про це повідомила начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Оксана Кайданович.

Житомирською місцевою прокуратурою заявлено позов до виконавчого комітету Житомирської міськради, комунального підприємства міськради та приватного підприємця про визнання незаконним та скасування рішення виконкому та недійсним договору оренди частини приміщення освітнього закладу.

Ще у липні 2013 року рішенням виконкому міськради надано дозвіл на укладення договору оренди терміном майже на три роки фізичній особі-підприємцю щодо частини нежитлового приміщення місцевої загальноосвітньої школи для здійснення торговельної діяльності канцтоварами.

На підставі цього рішення між комунальним підприємством міськради та підприємцем укладено договір оренди нерухомого майна терміном на 3 роки 4 місяці з орендною платою за користування — 24 грн за 1 м кв.

Майно навчального закладу, всупереч ч. 3 ст. 65 Закону України «Про освіту», передано для здійснення господарської діяльності, не пов’язаної з освітнім процесом, а договір оренди, всупереч ст. 793 Цивільного кодексу України, не посвідчений нотаріально”, стверджують у прокуратурі.

Нагадаємо, що оперативника, який попався на хабарі, можуть випустити під заставу. Прокуратура оскаржила у суді рішення про надання громадській організації 3 тис. га мисливських угідь.

Leave a Comment