6 найвідоміших хабарників літа, що минає

Літні місяці 2016 року позначилися резонансними затриманнями під час одержання неправомірної вигоди. Переважна більшість затриманих – працівники правоохоронних органів. «Найврожайнішими» виявилися червень та серпень.

IMG_8027Капітан поліції вимагав 15 тисяч доларів, щоб не дати “ходу” справі про підробку документів

Найбільшу суму хабара – 65 тис. грн – отримав оперуповноважений карного розшуку поліції області разом зі своїм спільником. І це – лише частина від тієї суми, яку «просили» зловмисники. В цілому капітан поліції вимагав 15 тис. доларів США за ненадання «ходу» матеріалам про нібито здійснену чоловіком підробку документів для оборудок з нерухомістю. Однак згодом сума була зменшена втричі.

Опер отримав хабар двічі за те, щоб не подавати рапорт про крадіжку

Оперуповноважений Новоград-Волинського відділу поліції області двічі отримав від громадянина 9 тис. грн за неподачу рапорта про виявлення крадіжки. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Прокурор і раніше судимий співучасник взяли хабар у підприємця

Прокурор Житомирської місцевої прокуратури та ще один раніше судимий співучасник вимагали у підприємця 12 тис. грн за не притягнення його до кримінальної відповідальності. Зловмисників затримали під час одержання частини  неправомірної вигоди. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до суду для розгляду по суті.

Троє працівників карного розшуку попалися на хабарі

Троє працівників карного розшуку поліції області попалися під час одержання частини хабара у 10 тис. грн. В цілому зловмисники «оцінили» не притягнення місцевого жителя до відповідальності у 25 тис. грн. Поліцейські ще й продавали наркотики, які вилучали під час службової діяльності.

Інспектор разом із підлеглими регулярно отримували хабарі

Головний фітосанітарний інспектор Житомира разом зі своїми підлеглими, як з’ясувалося, систематично отримували хабарі. Середньомісячний «дохід» зловмисників становив 100 тис. грн. Головного інспектора та лаборанта затримали під час підрахунку денного «заробітку» у 5 тис. грн. За місцем їхнього проживання правоохоронці вилучили 7 тис. дол., записи з датами та сумами отриманих хабарів.

Опер оцінив “свої послуги” у 2 тисячі

Оперуповноважений Попільнянського відділення поліції «оцінив» свої послуги у 2 тис. грн. Він обіцяв не притягувати жителя райцентру до відповідальності за порушення у сфері підприємницької діяльності.

Нагадаємо, голови Малинської райдержадміністрації та райради отримали два роки та шість місяців тюрми за отримання неправомірної вигоди. Посадовці вимагали у підприємця кошти за сприяння у наданні землі в оренду для ведення фермерського господарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *