Прокуратура відсудила в облради дитячий оздоровчий табір «Орлятко»

Дитячий оздоровчий табір «Орлятко», розташований поблизу села Левків Житомирського району, відтепер не належатиме обласній раді. Таке рішення за позовом прокуратури прийняв суд. Приєднання закладу до комунального підприємства з експлуатації будинків облради відбулося з порушеннями. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури області.

«Суд скасував рішення Житомирської обласної ради про припинення функціонування закладу оздоровлення та відпочинку «Табір «Орлятко» і приєднання його до комунального підприємства з експлуатації адмінбудинків. Рішення про це депутати облради прийняли у грудні минулого року», – розповіли у прокуратурі.

Правоохоронці стверджують, що рішення було прийнято з порушенням вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок» та Цивільного кодексу України. Адже у новому статусі табір не зміг би функціонувати як дитячий оздоровчий заклад.

Як зазначають у прокуратурі, наміри щодо приєднання табору до комунального підприємства облрада мала погодити з Міністерством соцполітики України, уповноваженим вирішувати питання реорганізації або ліквідації дитячих закладів такої категорії. Однак цього зроблено не було.

Довідково. Майновий комплекс табору «Орлятко» складає 17 будівель загальною площею понад 3630 квадратних метрів, серед яких три спальні корпуси, їдальня, медпункт, клуб, адмінбудівля та інші приміщення. Територія займає 7,3 га земель рекреаційного призначення, що у лісовій зоні. За сезон у ньому могли оздоровитися декілька сотень дітей.

Нагадаємо, що Житомирська обласна рада попросила Міноборони передати у комунальну власність землю під житловим будинком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *