Житомирська облрада попросить Міноборони передати у комунальну власність землю під житловим будинком

Житомирська обласна рада попросить Міністерство оборони України передати житловий будинок на Корбутівці у комунальну власність. Відповідний проект рішення оприлюднити на сайті облради.

Автором звернення є голова фракції «Сила І Честь» Володимир Кропивницький. Будинок понад рік тому потрапив під обстріли російських окупантів.

«8 березня 2022 року багатоквартирний будинок по вулиці Чумацький Шлях, 2, зазнав ракетного авіаудару, нанесеного окупаційними силами російської федерації, внаслідок чого був повністю зруйнований та непридатний для проживання. Шістдесят родин, які проживали у цьому будинку більше двадцяти років, залишились не тільки без даху над головою, а й без майна, яке повністю знищене», – йдеться у зверненні.

За словами автора документу, більшість людей були змушені винаймати житло у різних куточках міста. Відбудувати ж своє житло вони не можуть, адже і сам будинок і земля під ним перебувають у власності Міністерства оборони України. Тож просять передати багатоповерхівку та земельну ділянку у комунальну власність, щоб відремонтувати будівлю та проживати у ній надалі.

Нагадаємо, що через обстріли в ніч із 8 на 9 березня 2022 року на Житомирщині загинули 9 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *