Прокурора області Дмитра Лубчука звільнили

Прокурора області Дмитра Лубчука звільнили

Пропрацював трохи більше, ніж 2 місяці.

Прокурора Житомирської області Дмитра Лубчука звільнили з займаної посади. Відповідне рішення ради прокурорів України від 1 листопада оприлюднили на офіційному сайті Генпрокуратури України.

«Розглянувши та обговоривши матеріали про звільнення Лубчука Дмитра  Івановича з посади прокурора Житомирської області у зв’язку з неналежним виконання  ним  посадових  обов’язків,  установлених  для  відповідної  адміністративної посади, шляхом відкритого голосування, на підставі ст. ст. 41, 71 Закону України «Про прокуратуру», п. 4.1. Положення про Раду прокурорів України,  затвердженого  всеукраїнською  конференцією  прокурорів  27  квітня 2017 року, рада прокурорів України вирішила: Рекомендувати звільнення Лубчука Дмитра Івановича з посади прокурора Житомирської області», – йдеться в документі.

У прокуратурі Житомирської області станом на 10 листопада жодної інформації про звільнення прокурора не повідомляли. Проте на офіційному сайті відомства у розділі «керівництво» «зняли» інформацію про нього.

Лубчук на посаді прокурора Житомирської області працював з 29 серпня цього року. Раніше він вже керував обласною прокуратурою у 2014-2015 роках. Його загальний прокурорський стаж становить майже 30 років. У різні часи працював у прокуратурі Жидачівського, Миколаївського та Стрийського районів Львівської області та займав посаду заступника прокурора Львівщини.

Нагадаємо, у заступника прокурора області Війтовича зарплата більша, ніж у Генпрокурора Луценка. Заробітна плата за липень становила 109 тис. 689 грн 28 коп. Зарплата вказана з урахуванням податків і зборів.

Leave a Comment