Протягом останнього тижня захворюваність грипом та ГРВІ населення Житомирщини знизилася

Протягом останнього тижня захворюваність грипом та ГРВІ населення Житомирщини знизилася

За останній тиждень за медичною допомогою  звернулись 5522 пацієнтів.

Протягом останнього тижня захворюваність грипом та ГРВІ населення Житомирської області знизилася. Про це 30 березня повідомили у обласному лабораторному центрі МОЗ України.

За останній тиждень за медичною допомогою  звернулись 5522 пацієнтів, що на 28% хворих менше, ніж за попередній тиждень.

“Зниження  захворюваності відбулося як серед дітей так і серед дорослого населення. Захворіло 2014 дітей, що на 45% хворих дітей  менше, ніж за попередній тиждень.  Питома вага хворих дітей становить 36,5% від всіх захворілих. Це найнижчий показник за весь епідсезон. Тобто введення обмежувальних заходів в зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації по COVID-19 дозволило значно знизити захворюваність дітей на грип та ГРВІ”, – йдеться у повідомленні.

У той же час захворюваність дорослого населення області знизилась лише  на 11%. Госпіталізовано всього 147 хворих, в тому числі 94 дитини – 64% від госпіталізованих.

У Житомирі захворюваність грипом та ГРВІ також знизилась. Зареєстровано 1394 випадки захворювання, що на 41% менше ніж за попередній тиждень. Захворюваність  дітей міста знизилась з 1156 випадків минулого тижня до 334 хворих поточного тижня. В структурі захворівших діти становлять лише 24%. Захворюваність дорослих в Житомирі знизилась  на 13%. Захворіло  1060 дорослих.  Госпіталізовано за тиждень  56 хворих, з них 42 дитини.

Вірусологічною лабораторією ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» встановлено, що в переважній більшості випадків захворювання на грип в області були викликані вірусом грипу А (H1N1) пандемічний.

Нагадаємо, у житомирській мерії розповіли, скільки благодійних коштів зібрали на протидію коронавірусу. На Житомирщині встановили намети для прийому та сортування хворих на коронавірус.

Leave a Comment