Протягом року заступниця Сухомлина Місюрова заробила понад півмільйона

Протягом року заступниця Сухомлина Місюрова заробила понад півмільйона

На посаді начальника управління та заступника мера.

Заступниця міського голови Житомира Марія Місюрова протягом 2019 року заробила більше півмільйона. Про це свідчить її декларація про доходи, опублікована на сайті національної агенції запобігання корупції.

Так, на посаді начальника управління охорони здоров’я, де вона працювала протягом трьох років до травня 2019-го, минулого року вона отримала трохи більше 140 тис. грн. За майже рік роботи заступником міського голови Місюрова отримала майже 368 тис. грн. Тобто, 1 тис. грн на день.

Окрім цього, заступниця мера має більше 65 тис. грн процентів від депозитних вкладів і трохи більше 13 тис. гонорару за викладацьку діяльність у Житомирському медінституті.

Проживає Марія Місюрова у будинку в Станишівці площею понад 134 кв. метрів. У декларації також вказала, що є власницею автомобіля «Ford Fiesta».

Нагадаємо, що екс-радник Сухомлина, голова бюджетної комісії Юрій Мойсеєв у 2019 році жив трохи більше, ніж на 300 тис. грн. Секретар Житомирської міськради Наталія Чиж у 2019-му році виправила свої декларації з 2015 по 2018 роки.

Leave a Comment