Протягом року голова бюджетної комісії Житомирської міськради заробив трохи більше 300 тисяч

Голова постійної депутатської комісії з питань бюджету Житомирської міської ради, екс-радник Сухомлина і голова фракції «БПП-Солідарність» Юрій Мойсеєв протягом 2019-го року отримав трохи більше 300 тис. грн доходу. Про це він вказав у своїй декларації за минулий рік.

Минулого року Мойсеєв задекларував трохи більше 230 тис. грн дивідендів. Цьогоріч екс-радник мера вказав заробіток у розмірі понад 320 тис. від підприємницької діяльності. Ще 12 тис. отримав у вигляді дивідендів від ТОВ «Еко Полісся», зареєстрованого у селі Поромів Хорошівського району.

У реєстрі фізичних та юридичних осіб засновником та власником фірми є житомирянин Сергій Карпишин. Його статутний внесок складає 2 тис. грн. Однак депутат Мойсеєв був власником згаданої фірми до кінця лютого 2019 року. Згідно із даними порталу «Opendata», на сьогодні ТОВ «Еко Полісся» має податковий борг у сумі понад 4,5 тис. грн.

Окрім того, у декларації Юрій Мойсеєв вказав, що має банківський рахунок, який створила та вілкрила на його ім’я керівник ТОВ «Енергодім Житомир» Анна Коновалова. Примітно, що до самого товариства Мойсеєв не має ніякого офіційного відношення. Адже засновниками підприємства є житомиряни Валерій Когут та Дмитро Хлинін. Керівником ТОВ є вже згадана Анна Коновалова. У декларації ж самого голови бюджетної комісії жодних відомостей про «причетність» до «Енергодім Житомир» немає.

Серед майна Мойсеєва у його декларації вказані квартира та автомобіль «Фольксваген Кадді» 2010 року.

Нагадаємо, що звільнений з посади заступник Сухомлина Ткачук вказав у декларації півмільйона зарплати і китайську та грузинську валюту. Новий голова Хорошівської РДА торік отримував допомогу по безробіттю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *