Приміщення на Михайлівській може приватизувати підприємець, яка його орендує

Житомирська обласна рада хоче надати згоду ФОП Невмержицькій Л.А. на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого приміщення на вулиці Михайлівській у Житомирі. Відшкодування вартості здійснених невід’ємних поліпшень орендованого майна буде зараховано при приватизації об’єкта оренди.

«Надати згоду ФОП Невмержицькій Л.А. на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна загальною площею 60,2 кв. м, що перебуває на балансі комунального закладу “Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Житомирської обласної ради та знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Михайлівська, 15, відповідно до кошторисної документації 18-П-2017-К, розробником якої є ПП “Імперія будівництва”, на граничну суму 248060,71 грн. без ПДВ, що становить 35,7 % від ринкової вартості майна, за яким воно було передано в оренду», – йдеться у проекті рішення.

Відшкодування вартості здійснених невід’ємних поліпшень орендованого майна буде зараховано при приватизації об’єкта оренди. Варто зауважити, що ФОП Невмержицька Л.А. раніше вже приватизувала орендоване приміщення на вулиці Великій Бердичівській, 93.

Нагадаємо, колишнього заступника Рижука підозрюють у скоєнні незаконної приватизації державного майна. РДА незаконно віддала у приватні руки землю у прибережній захисній смузі річки Тетерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *