Приміщення колишнього інфекційного відділення у Житомирі не хочуть продавати за безцінь

Приміщення колишнього інфекційного відділення у Житомирі не хочуть продавати за безцінь

Аукціон можуть скасувати.

Аукціон з продажу приміщення колишнього інфекційного відділення у Житомирі можуть скасувати через занадто низьку ціну. Про це у коментарі «Вголос.Zt» сказала начальник відділу з управління та приватизації комунального майна Житомирської міської ради Олена Кравчук.

«Аукціон оголосили на 20 листопада з вартістю у 10 мільйонів 743 тисячі 15 гривень 60 копійок. Участь в ньому не взяв ніхто. Тож, згідно із чинним законодавством, при повторному проведенні торгів вартість знижується вдвічі», – пояснила Кравчук.

Разом із тим, член бюджетної комісії, голова фракції «Батьківщина» у Житомирській міській раді Любов Цимбалюк такий підхід до продажу комунального майна вважає безгосподарним.

«В той час, коли бюджету міста категорично не вистачає навіть на захищені статті, розкидатися мільйонами недоречно. Сьогодні в країні воєнний стан, передвиборчий період. Ситуація, м’яко кажучи, нестабільна. Якщо цього року ніхто не готовий придбати приміщення за нормальною ринковою ціною, можливо було б добре з наступного року вийти на аукціон із початковою стартовою ціною? А цьогоріч його скасувати. Повторно виставити тоді, коли будемо до цього готові», – пропонує Цимбалюк.

Проект рішення за рекомендацією депутатської комісії вже підготували та оприлюднили на сайті Житомирської міської ради. Однак наскільки із цією пропозицією погодяться інші депутати — у відділі приватизації не знають.

«Зараз ми ходимо із цим проектом рішення по всіх депутатських комісіях і вивчаємо думки з цього приводу. Якщо обранці не підтримають скасування аукціону, а на повторні торги ніхто з учасників не зголоситься — третій етап пройде за так званою голандською процедурою. Це означає, що стартова ціна лоту буде ще нижчою і щогодини зменшуватиметься на відсоток», – пояснила Олена Кравчук.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді можуть скасувати приватизацію колишнього інфекційного відділення. Приміщення комунального готелю «Житомир» продадуть з молотка.

Leave a Comment