У Житомирській міськраді передумали приватизувати колишнє інфекційне відділення

У Житомирській міськраді передумали приватизувати колишнє інфекційне відділення

За рекомендацією бюджетної комісії.

Депутати Житомирської міської ради на найближчій сесії можуть припинити процес приватизації будівлі колишнього інфекційного відділення по вулиці Шухевича, 2а. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті міської ради.

«1. Скасувати рішення сорокової сесії Житомирської міської ради сьомого скликання від 27.09.2018 №1176 «Про приватизацію будівлі колишнього дитячого інфекційного відділення за адресою: м. Житомир, вул. Романа Шухевича, 2а».

2. Відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради припинити приватизацію будівлі колишнього дитячого інфекційного відділення за адресою: м. Житомир, вул. Романа Шухевича, 2а в Електронній торговій системі «ProZorro. Продажі», – йдеться у документі.

Підставою для такого проекту рішення, як ідеться у преамбулі до документу, послужила рекомендація постійної депутатської комісії з питань бюджету від 30 листопада.

Нагадаємо, що переселенців, які проживають у готелі «Житомир», попросять через приватизацію приміщення. У Житомирі продадуть з аукціону три магазина лікеро-горілчаного заводу.

Leave a Comment