Приміщення Житомирської міськради доступне для маломобільних груп населення

Приміщення Житомирської міської ради є доступним для маломобільних груп населення. Такий висновок зробили у громадській організації «Доступно UA», яка перевіряє об’єкти Житомира на предмет доступності. Про це повідомила пресслужба мерії.

«На вхідних дверях у приміщення міськвиконкому з’явилася спеціальна наліпка-відзнака «Доступно UA рекомендує» після практичних перевірок доступності, зручності та безбар’єрності», – йдеться у повідомленні.

Представники ГО «Доступно.UA» в рамках всеукраїнського проєкту Рейтинг доступності міст України «Тостер» з 8 вересня перевіряють об’єкти Житомира на предмет різних критеріїв доступності для маломобільних груп населення. Перевірка на безбар’єрність у Житомирі триває до 10 вересня. За її результатами керівництву міста нададуть рекомендації, які локації у Житомирі слід поліпшити з доступності, а місто отримає свій бал у  відповідному рейтингу.

На сьогодні у рейтингу доступності міст України лідерами є Івано-Франківськ та Черкаси. Їх рівень доступності сягає відповідно 30,47 та 25,96%.

Нагадаємо, що у Житомирі хочуть забезпечити доступ маломобільних груп населення до багатоповерхівок. Підйомник для дітей з особливими потребами є лише в одній школі Житомира.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *