У Житомирі підйомник для дітей з особливими потребами є лише в одній школі

У Житомирі підйомник для дітей з особливими потребами є лише в одній школі

При цьому пандусами обладнано 41 заклад.

У Житомирі підйомник для дітей з особливими потребами є лише в одній школі – україно-італійській школі «Всесвіт» І-ІІ-ІІІ ступенів. При цьому пандусами обладнано 41 загальноосвітній навчальний заклад. Про це повідомили в управлінні освіти Житомирської міської ради у відповідь на інформаційний запит.

За інформацією управління, у Житомирі 24 навчальні заклади мають 76 інклюзивних класів, у яких навчаються 87 учнів.

«Із числа учнів, що навчаються за інклюзивною формою, 38 – діти з інвалідністю. Решта учнів інклюзивних класів – 49 учнів – потребують такої форми навчання через  порушення розвитку», повідомили в управлінні.

Усього у 2016 – 2017  навчальному році у загальноосвітніх навчальних закладах навчається 404 дитини з інвалідністю. Усього у загальноосвітніх навчальних закладах міста різних типів та форм власності навчаються 28653 учні.

«З числа дітей з інвалідністю 282 учні інтегровано у навчально-виховний процес (навчання у класі), 84 учні навчаються за індивідуальною формою, 38 учнів потребують корекції розвитку за інклюзивною формою навчання», – уточнили в управлінні.

Класи інклюзивного навчання працюють у ліцеї № 2, міській гімназії № 3, загальноосвітній спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 16, спеціалізованій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 20, екологічному ліцеї № 24, міському колегіумі, загальноосвітніх школах І – ІІІ ступенів №№ 5, 6, 7, 14, 15, 19, 22, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, навчально-виховному комплексі спеціального типу № 59, загальноосвітній приватній школі І – ІІІ ступенів «Сяйво», загальноосвітній україно-італійській школі «Всесвіт» І-ІІ-ІІІ ступенів.

До слова, за інформацією прес-служби облдержадміністрації, під час візиту на Житомирщину 7 квітня дружина Президента Марина Порошенко озвучила, що в області до інклюзивної освіти залучено 158 шкіл, у яких навчається майже 290 учнів. Проте це – лише 39 % від загальної кількості дітей з особливими освітніми потребами.

Нагадаємо, новий 4-поверховий корпус гімназії № 3 матиме підйомник для маломобільних громадян. У Олевську відкрили новий корпус гімназії, який чекали 25 років.

Leave a Comment