Приватизація стратегічних підприємств України є неприпустимою, – Ігор Смешко у Житомирі

Приватизація стратегічних підприємств України є неприпустимою, – Ігор Смешко у Житомирі

Це разове наповнення бюджету.

Приватизація державних підприємств, яку ініціював новий уряд, є неприпустимою та неактуальною. Про це під час пресконференції у Житомирі розповів лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко.

За його словами, жодна з держав світу не поспішає приватизувати все майно, яке їй належить.

«Велика Британія має у приватній власності 33% підприємств. Трохи більше, 40%, приватизувала Німеччина. У США менше. Але там всім керують корпорації із багаторічними досвідом та історією і для них інтерес держави є першочерговим», – зазначив Смешко.

На думку Смешка, продаж державних підприємств це необдумані дії уряду. Він вважає, що це робиться з метою тимчасового наповнення бюджету. Однак це, переконаний політик, не наповнить його по-справжньому.

Категорично неприпустимою назвав Ігор Смешко приватизацію державного підприємства «МоторСіч». Саме це підприємство до початку війни на Донбасі постачало двигуни для російських вертольотів. Без них, вважає лідер «Сили і Честі», вертолітний парк російської армії неможливий.

«Ми могли би налагодити випуск своїх вертольотів. Або, нам що, непотрібні свої крилаті ракети? Двигуни для останніх виробництва саме цього заводу світом давно визнані як найкращі у співвідношенні ціни та якості», – зауважив Ігор Смешко.

Підсумовуючи сказане, він додав, що його політична сила категорично проти поспішної приватизації державного майна.

Leave a Comment