Призовий фонд конкурсу на кращий дизайн житомирської Водонапірної Вежі – 180 тисяч

Призовий фонд конкурсу на кращий дизайн житомирської Водонапірної Вежі – 180 тисяч

У конкурсі передбачили три призових місця.

Розпочалася реєстрація на участь у всеукраїнському конкурсі на кращий дизайн внутрішнього простору Водонапірної Вежі, що у Житомирі. Загальний призовий фонд конкурсу складає до 180 тис. грн. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради спільно з німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» оголошує про початок проведення всеукраїнського архітектурного закритого бліц-конкурсу на кращий дизайн внутрішнього простору Водонапірної Вежі та містобудівне рішення прилеглої території», – йдеться у повідомленні.

Конкурс проводиться з урахуванням умов конкурсних процедур Європейського Союзу. До складу журі входять професійні досвідчені національні та міжнародні експерти, архітектори, науковці, представники місцевої влади та громадські діячі. Загальний призовий фонд конкурсу складає до 180 тис. грн. У конкурсі передбачено 3 призових місця. Переможці будуть нагороджені цінними призами, а саме: професійною комп’ютерною технікою преміум класу.

До слова, близько 120 років тому водонапірна вежа в Житомирі була не просто архітектурною спорудою, а частиною водогону. У повоєнні часи – пунктом спостереження, у 80-х тут було кафе. Вже більше 20 років будівля зачинена для відвідувачів. За результатами громадського голосування 9-10 вересня 2018 року, в якому взяло участь близько 3000 житомирян, було вирішено повернути Водонапірну вежу до життя, адже будівля водонапірної вежі – один з найбільш впізнаваних символів міста Житомир. Реновація водонапірної вежі дозволить відновити її історичну, культурну, соціальну та символічну цінність для громади міста.

Нагадаємо, у Житомирі оголосили конкурс на кращий дизайн внутрішнього простору. До участі у конкурсі допускаються сертифіковані архітектори, авторські колективи, архітектурні бюро, що мають відповідний професійний досвід.

 

 

Leave a Comment