60 млн: вартість будівництва нового корпусу гімназії №3 зросла у два рази

60 млн: вартість будівництва нового корпусу гімназії №3 зросла у два рази

А деякі недоліки потрібно виправити.

Для завершення нового корпусу Житомирської гімназії № 3 необхідно близько 30 мільйонів гривень. Нині об’єкт готовий на 70 %. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«На цей момент витрачено близько 30 млн грн. Спочатку, коли ми планували просто провести реконструкцію старого корпусу (який фактично був демонтований), то була загальна сума близько 30 млн грн. Але ми подивилися, що в центрі міста школи переповнені, діти займаються у дві зміни. Тож ми збільшили кількість класів і кількість учнів на 420 місць. Фактично, у центрі Житомира будується ще одна нова школа з великим спортзалом та їдальнею. Відповідно й грошей буде витрачено значно більше. Цього року ми запланували з міського бюджету 10 млн грн. Також очікуємо від ДФРР більше 20 млн грн. Цього має вистачити на закінчення об’єкту і до 1 вересня ввести його в експлуатацію», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

За його словами, щоб здати об’єкт до 1 вересня 2018 року, підрядник працює навіть по суботах. Проте, знайшли і деякі недоліки, які необхідно виправити.

«Може проектанти й правильно запроектували ті ж самі санвузли і умивальники, але з логіки дітей треба зараз буде їх трохи перенести і збільшити ці площі», – додав Сухомлин.

Такої ж думки притримується і головний архітектор міста Юрій Безбородов. За його словами, помилки краще виправляти на етапі будівництва, ніж потім роками відчувати незручності.

Нагадаємо, на початку квітня минулого року представили проект будівництва чотириповерхового корпусу міської гімназії № 3 та пообіцяли спорудити його за два роки. Нова будівля з’явилася на місці старого корпусу, стіна якого обвалилася у червні минулого року. Планувалося, що загальна вартість будівництва нового корпусу становитиме понад 30 млн грн. Але у ході робіт вартість зросла у два рази.

Leave a Comment