Пулинських медиків підозрюють у недбалому ставленні до пацієнта, ‒ прокуратура

Пулинських медиків підозрюють у недбалому ставленні до пацієнта, ‒ прокуратура

Хворий помер у лікарні.

Чотирьох співробітників Пулинської районної лікарні судитимуть за звинуваченням у недбалому ставленні до пацієнта, яке призвело до смерті хворого. Про це повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.

«У травні 2015 року, із місця ДТП, бригадою швидкої медичної допомоги до КУ «Центральна районна лікарня Пулинської райради» доставлений 16-літній місцевий житель у важкому стані, із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, травматичним шоком, множинними саднами голови, рук, ніг», ‒ йдеться у повідомленні.

Того ж дня неповнолітнього, поміщеного у відділення інтенсивної терапії, оглянув консиліум лікарів у складі чергового лікаря-хірурга, в.о. начмеда (вона ж завідувачка дитячим відділенням – педіатр) та лікаря-анестезіолога. Наступного дня, під час чергування вже іншого лікаря-анестезіолога у відділенні інтенсивної терапії, стан хворого погіршився та настала смерть.

«За результатами експертиз, проведених спеціалізованими установами, установлено, що лікарями не виконано вимог клінічного протоколу надання медичної допомоги. Зокрема, неналежно проведено діагностику та обстеження, не поставлено своєчасно правильний діагноз та не госпіталізовано до спеціалізованого відділення стаціонару», ‒ йдеться далі у повідомленні.

Справу розглядатиме Пулинський районний суд. Публічне обвинувачення здійснюватиме Новоград-Волинська місцева прокуратура.

Нагадаємо, що жінку, яку підозрюють у вбивстві власної доньки, взяли під варту. Водій-«гіпертонік», який втратив свідомість за кермом, може сісти на 2 роки.

Leave a Comment